PRIPREME ZA MODULARNI KONCEPT NASTAVE

Dana 18. listopada u našoj školi provedena je edukacija strukovnih nastavnika na temu modularnog koncepta nastave te implementacije novih strukovnih kurikula u okviru ESF+ projekta „Daljnja provedba kurikularne reforme strukovnog obrazovanja“ od 10 do 15 sati radi pripreme naše ustanove za modularni koncept nastave.
Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih provodi ove edukacije s obzirom na očekivani početak primjene novih kurikularnih dokumenata u školskoj godini 2025./2026. Održane radionice su:

1. Radionica za sektore Turizam i ugostiteljstvo (član mobilnog tima Andrej Kristek), Moda, tekstil i koža, Šumarstvo i drvna tehnologija i Ekonomija i trgovina (članica mobilnog tima: Lovorka Tkalčić Dulić).
  2. Radionica za sektore Strojarstvo, brodogradnja i metalurgija (mobilni tim: Božica Rajković i Josip Kršan).