Naša učenica Klara Popović iz 1.A razreda (smjer automehatroničar) sudjelovala je na ovogodišnjem natječaju sportske fotografije „Odlučujući trenutak 2023.” Dana 4. prosinca na svečanom otvaranju međunarodne izložbe sportske fotografije u Rijeci dodijeljena joj je nagrada za najbolju mladu autoricu do 21. godine s fotografijom „Vaterpolo“. Na izložbi je bila izložena još jedna Klarina fotografija s Automotodroma Grobnik s motoutrke. Čestitamo našoj Klari na uspjehu!

„Galerija Principij ugostila je petnaestu po redu izložbu sportske fotografije „Odlučujući trenutak 2023.“ Veliki broj okupljenih ljubitelja sporta i sportske fotografije svjedočilo je svečanom činu otvaranja ove izložbe na kojoj je izloženo najboljih 59 sportskih fotografija pristiglih na ovogodišnji natječaj.

Uz stručnu analizu nagrađenih fotografija od strane prof. Borislava Božića, podijeljene su pohvale i nagrade jedanaestorici autora i autorica iz Hrvatske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.“