„Kako bismo obilježili kraj prvog polugodišta, prizvali praznike i donijeli dašak božićne atmosfere u našu školu, održali smo božićnu priredbu za koju se nadamo da će postati tradicionalna.
Tijekom posljednja dva tjedna učenici su se za nju predano pripremali i uvježbavali repertoar. Božićnu priredbu vodila je učenica Lorena Marjanović, a na njoj nas je školski zbor razveselio izvedbama poznatih božićnih pjesama, a otpjevao je i poneku tradicionalnu božićnu pjesmu te tako unio toplinu u publiku. Izvedbama su nam pokazali važnost zajedništva u ovo blagdansko vrijeme.
Nakon njih nastupio je naš školski bend (Valerija Banović i Sven Tokić). Svojim su nastupom užarili atmosferu pa smo se osjećali kao da smo na koncertu. Ovaj je put i Sven zapjevao!
Zahvaljujemo se učenicima koji su sudjelovali u provedbi božićne priredbe. Razveselili ste sve prisutne!
A vi atmosferu možete osjetiti u toplini svojeg doma gledajući nastupe na sljedećim linkovima:
Želimo vam sretan Božić i sve najbolje u 2024. godini! 😊
Majda Joha, psihologinja