Dana 26. rujna 2023. ugostili smo u našoj školi više stručne savjetnike Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih gđu Dubravku Oršanić (sektor: elektrotehnika i računalstvo) i g. Damira Zvonara (sektor: strojarstvo, brodogradnja i metalurgija) u savjetodavnom posjetu. Isti je realiziran u okviru projekta e-Škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola.
Tijekom posjeta održana je edukacija za nastavnike strukovnih predmeta. Teme edukacije bile su: modularna nastava u strukovnom obrazovanju, nastavni proces temeljen na ishodima učenja, scenariji poučavanja, vrednovanje, rad s učenicima s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama, povratne informacije i njihov utjecaj na motivaciju učenika.
Zahvaljujemo na korisnim informacijama, savjetima i naputcima.
Ravnateljica:
Mirela Brlić-Trnka