Dana 16.10.2024. (srijeda) u 11,00 sati održat će se vježba evakuacije i spašavanja osoba iz zgrada Industrijsko-obrtničke škole Nova Gradiška u slučaju potresa.
Organizator: Grad Nova Gradiška i Civilna zaštita

Cilj vježbe:

Provjera osposobljenosti djelatnika i učenika škola za provođenje aktivnosti u evakuaciji i spašavanju osoba iz zgrade škola utvrđenih u Planu evakuacije i spašavanja.

Vježba će se izvodi u zgradama škole i na prostoru dvorišta škola. Mjere policijskog osiguranja lokacije vježbe provoditi će Policijska postaja Nova Gradiška.

Nakon odrađene vježbe evakuacije žurne službe (vatrogasci, HGSS, Crveni križ) održat će pokazne vježbe spašavanja.

Prostor za novinare i promatrače vježbe je u dvorištu škola.

U Novoj Gradiški 15. 10. 2024.

Ravnateljica:
                                                                                  Mirela Brlić-Trnka, prof.