"Industrijsko-obrtnička škola obilježila je 29. rujna Svjetski dan srca.
Projektu pod nazivom Srcem za srce cilj je bio ukazati na važnost i ulogu srca u svakodnevnom životu svakog pojedinca. Obilježavanju događaja pridružili su se i zdravstveni djelatnici Školske medicine. Dr. Bilobrk održala je prezentaciju o bolestima srca te ukazala na potrebu očuvanja srca i preventivnog djelovanja od najranijih dana. Medicinska sestra Monika provela je među nastavnicima i učenicima 2. i 3. razreda (smjer kuhar, pomoćni kuhar i slastičar te prodavač) mjerenje tjelesne težine, krvnog tlaka i otkucaje srca.
Ugodnom druženju uz razmjenu iskustava pridonijeli su prigodni i zdravi kanapei (kiflice i rolatići od špinata i mrkve) napravljeni za ovu prigodu koje su pripremili nastavnica kuharstva Jelica Pejanić te učenici 3. razreda (smjer pomoćni kuhar i slastičar)."
Marija Blažević, nastavnik stručnih predmeta