"U Mjesecu hrvatske knjige započeli smo aktivnost nagradni natječaj: izrada stripa na hrvatskom ili engleskom jeziku prema romanu autora J. Vernea „Put u središte zemlje“.
U izradi stripa sudjelovali su učenici 2.B razreda: Lorena Klarić i Dino Bobić, učenici 2.G razreda: Ivona Mrkonić-Dragičević i Laren Cvjetković i učenik 1.C razreda Sebastian Čolić. Učenici su pročitali skraćenu verziju romana na hrvatskom ili engleskom jeziku (po izboru) te na temelju pročitanog izradili strip za pojedino poglavlje. Cilj ove aktivnosti bio je prepoznati i istaknuti talente naših učenika. 11. prosinca održana je dodjela nagrada za prva tri mjesta. Prvo mjesto osvojila je učenica Lorena Klarić (2.B), drugo mjesto osvojio je Laren Cvjetković (2.G), a treće mjesto osvojio je Sebastian Čolić (1.C). Čestitamo nagrađenima, ali i svima koji su sudjelovali i pokazali svoju kreativnost na ovaj način!
Izložbu stripa možete pogledati u školskoj knjižnici."

Ena Komorčec, knjižničarka